Sodastream Jet TwinPack 7UP & Pepsi Max 1l

Sodastream Jet TwinPack 7UP & Pepsi Max 1l

Garantovaný nákup z PGS.sk

Najlepšia ponuka

Na sklade • 1 variant3,4 €91 % • 3 664 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,9 €95 % • 5 684 recenziíShop roka '23 - FinalistaĎalšie informácie
Do 3 dní • 1 variant18 neoverených recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,99 €93 % • 11 791 recenziíShop roka '23 - VíťazĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant1,29 €721 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant4,9 €3 874 neoverených recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3 €92 % • 2 251 recenziíĎalšie informácie
Do 3 dní • 1 variant2,48 €25 601 neoverených recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,59 €93 % • 1 250 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma97 % • 32 319 recenziíShop roka '23 - VíťazUdržateľný e-shopĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant4,3 €97 % • 1 327 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,5 €93 % • 8 973 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,99 €94 % • 6 094 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,5 €94 % • 672 recenziíĎalšie informácie

Objem
1 l

• , zakúpené v sodastream.sk

som spokojná,mám fľaše,ktoré potrebujem...mám sodastream už šesť rokov a nové fľaše nám nepasujú,ale tu som našla presne to,čo chcem.vďaka

• , zakúpené v Andrea Shop

• Výhodná cena
    • Odporúčam
  • , zakúpené v Alza.sk

• Spĺňa účel

Objem
1 l

Limitovaná edícia dvoch fliaš v balení DUO pack typu JET v dizajne

Pepsi MAX a 7UP. Fľaše majú objem jeden liter a sú vyrobené zo zdravotne nezávadného plastu bez BPA látok.

Hermetické skrutkovacie viečko, ochráni vodu pred nechceným únikom. Fľaše sú kompatibilné so všetkými výrobníkmi SodaStream, ktoré využívajú plastové fľaše.

Použitie fľaše

Fľaša typu Jet je možné použiť s modelmi výrobníka perlivej vody

SodaStream: Jet, Play, Source, Genesis, Fizz, Dynamo, Pure, Spirit,

Revolution a Power. Nie je možné ich umývať v umývačke riadu alebo vodou, ktorá má viac ako 50 °C. Používajte ich iba na prípravu čistej perlivej vody.

Nikdy nepoužívajte fľašu, ktorá je poškodená, zdeformovaná alebo bol prekročený dátum použiteľnosti vyznačený na fľaši.

Hlavné prednosti - Limitovaná edícia dvoch fliaš v balení DUO pack typu JET v dizajne Pepsi

MAX a 7UP

• Vyrobené zo zdravotne nezávadného plastu bez BPA
  • Uchráni vás od hromad zbytočného plastu z jednorazových fliaš balenej

vody

• Súprava 2 fliaš, objem fľaše je 1 liter
  • Hermetické skrutkovacie viečko

Špecifikácia

• Značka: SodaStream
  • Model: Jet
  • Motív: Pepsi MAX a 7UP
  • Určenie: fľaše pre výrobníky perlivej vody
  • Objem: 2 x 1 l

• Výhodná cena
    • Odporúčam
  • , zakúpené v Alza.sk

• Spĺňa účel
  • Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

Na sklade • 1 variant1,99 €90 % • 473 recenziíĎalšie informácie
  • , zakúpené v Penta SK s.r.o.

Splnilo to účel.